REHOBOT

Hydraulika Rehobot působí ve třech základních oblastech: automobilový průmysl, výrobní průmysl a záchranářská technika. Segment automotive Rehobot nabízí širokou škálu garážových a ručních zvedáků, stojanů, kompresorů, motorů a pump, stahováků a dalších hydraulických řešení, která vyžadují velký výkon a sílu v malém prostoru.

Do průmyslové oblasti spadají hydraulické válce, pohonná čerpadla, lisy a další doplňkové nástroje. V záchranářském segmentu Rehobot nabízí hydraulická zařízení pro bezpečné a rychlé reakce na mimořádné události.

Automobilové odvětví

Hydraulické nářadí od firmy Rehobot najde své uplatnění v automobilovém odvětví. Rehobot dodává nejkvalitnější písty, které jsou na trhu k dostání. Firma Rehobot používá při výrobě ty nejkvalitnější materiály, aby byla zaručena nejdelší možná životnost výrobku.

Průmysl

REHOBOT - špičkové hydraulické nářadí vyráběné ve Švédsku Mezi hlavní výrobky firmy Rehobot patří hydraulické pumpy využívané ve strojním průmyslu. Rehobot má ve svém sortimentu výrobků také soupravy na testování pružnosti a tvrdosti. Tyto soupravy využívají přední výrobci na otestování kvality svých výrobků.

Záchranářská technika

Výrobky firmy Rehobot nacházejí uplatnění i u záchranných složek po celém světě. Hydraulické nářadí firmy Rehobot se používá k odstraňování překážek a podepírání nestabilních objektů. Hasičské záchranné sbory po celém světě používají vyprošťovací zařízení na střihání a rozevírání kovů.
Firma Rehobot ke svým výrobkům dodává také doplňky. V sortimentu firmy Rehobot se nacházejí i elektrické pumpy.

NAPIŠTE NÁM

Společnost nebo kontaktní osoba: *

Adresa

E-mail *

Telefon *


Zašlete mi prosím informace o produktu

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Rehobot katalog EN PDF pdf REHOBOT Hydraulics - Spring tensioner (SC-series) video REHOBOT Hydraulics - Ball joint extractor (BEU-series) video REHOBOT Hydraulics - Bushing tool kit, Light vehicle video REHOBOT Hydraulics - Push & Pull kit (EXX-series) video