AQUAMEC WATERMASTER

Watermaster je využíván především při čištění dna vodních toků a nádrží řek nebo při přečerpávání kalových polí a podobně. Je to multifunkční stroj, který umí zastat většinu pracovních úkonů na pracovišti úplně sám. Hloubí, bagruje, čerpá, zasazuje pilíře. Watermaster Classic dokáže bagrovat a překládat s lžící či hráběmi. Umožňuje zbavit se vegetace, ať už povrchově či zakořeněné, velkých nebezpečných balvanů a odpadu na dně.

Bagr Watermaster má široké uplatnění při údržbě vodních ploch, díky své mobilitě se dostane i do pro člověka nedostupných míst.
Bagr Watermaster je mobilní, lze ho naložit na nákladní vozidlo a lehce převézt na místo potřeby. K pohybu v místě potřeby nepotřebuje žádné přídavné zařízení.

Multifunkční stroj Watermaster umí zastat většinu pracovních úkonů na pracovišti uplně sám.
S použitím bagrové lžíce dokáže připravit průtoková místa pro sací bagrování, pokud je to v dostatečné blízkosti u břehu. Dna by měla být vyčištěna nakladačem před začátkem čerpání. Při odsávání, Watermaster Classic může čerpat sedimenty a podobně skrze trubky do odkladového nebo průtokového místa, které může být vzdáleno až 1,5 kilometru.
V průběhu tohoto procesu. se půda míchá s velkým množstvím vody až 80-90 procent celkového objemu.V průtokovém, či odkládacím místě se oddělí pevné části od vody. Proto odsávání vyžaduje pečlivé plánování celého procesu od čerpání,separaci a čištění vody. Stroj Watermaster umožňuje zasazování dřevěných pilířu dřeva v blízkosti od břehu pro zpevnění.

Technologický koncept a jeho výhody

  • Snížené investiční náklady
  • Vysoká užitná hodnota
  • Nahradí několik jednoúčelových strojů
  • Výrazné snížení provozních nákladů
  • Žádná potřeba asistujících plavidel či strojů
  • Snížení nákladů na údržbu a transport
  • Snadný prodej použitých strojů
  • Ekologicky šetrný pracovní proces
Multifunkční stroj Watermaster používá k ukotvení dvě postranní ramena vybavená širokými disky, které zabraňují propadnutí do podloží, a dva ukotvovací pilíře na zadní čísti stroje.
Kabina Watermasteru je plně prosklená, aby umožnila obsluze stroje co největší rozhled. Stroj Watermaster je multifunkční díky své variabilitě možných koncovek, které se dají na rameno stroje připevnit. Stroj Watermaster se po vodě pohybuje jako loď.

NAPIŠTE NÁM

Společnost nebo kontaktní osoba: *

Adresa

E-mail *

Telefon *


Zašlete mi prosím informace o produktu

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Watermaster katalog EN PDF pdf

Watermaster lze vybavit čerpadlem na odčerpávání materiálu, lžící na bagrování či hráběmi na úpravu vodního dna. Kabina bagru Watermaster je moderní. Stroj Watermaster při používání sacího nástavce.